چگونه اطراف تلویزیون را به بهترین شکل دکور کنیم؟


یک گالری دیواری بسازید
مجموعه ای از عکس ها و یا نقاشی‌هایی که دوست دارید و مواردی از این دست می‌تواندتمرکز محض از روی صفحه تلویزیون را برداشته و نقطه تمرکز را به گالری دیواری انتقال دهد به علاوه این کار نقش بسیار مهمی در شخصی سازی فضای اتاق نشیمن شما خواهد داشت.

 


از طبقات دیواری استفاده کنید.
طبقاتی که از لحاظ عرضی از تلویزیون شما بیشترهستند، چشم را به سمت خود می‌کشند و می‌توان از آنها برای قرار دادن لوازم تزئینی استفاده نمود و تاثیر تلویزیون بر اتاق نشیمن را کاهش داد.

 


از کرکره های بیرونی پنجره ها استفاده کنید.
کرکره هایی که بزرگ هستند و قدیمی و معمولا دیگر از آنها استفاده نمی‌شود می توانند یک تم قدیمی و شیک به اتاق نشیمن شما ببخشند. در غیراینصورت اتاق شما از وسایل الکترونیکی بدون جذابیت پر خواهد شد.

 


از وسایل جانبی تزیینی استفاده کنید.
وقتی سلطه تلویزیون در اتاق شما بیش از حد طبیعی می‌شود شما سعی کنید از تمام جوانب وارد عمل شده و این سلطه را کاهش دهید. از همه طرف قاب آویزان کنید برای زیر آن از رنگ های خیره کننده استفاده نمایید.

 


با استفاده از رنگ ها، فضا را متفاوت کنید.
از تکه های باقیمانده از وسایل قدیمی که رنگ بسیار جذابی دارند استفاده نمایید و اتاقی بسازید که در آن اول رنگ ها جلب توجه می‌کنند بعد از آن وسایل الکترونیکی به چشم خواهند آمد.

 


برای تلویزیون خود قاب بسازید.
کمی خلاقیت داشته باشید،تلویزیونتان را به دیوار نصب کنید و سپس دورتادور آن را با یک قاب پر کنید. خاص باشید و به بهترین نحو تمرکز محض از روی وسایل الکترونیکی تان را بردارید.

 


شبکه بسازید.
گالری دیواری با عکس هایی همه در یک سبک و سیاق بسازید. همه سیاه و سفید با همه منظره و یا ... بنابراین می‌توانید یک شبکه از عکس دورتادور تلویزیونتان بسازید.

 


صفحه تلویزیون را مخفی کنید.
طی یک حرکت هوشمندانه از قاب های دیواری به عنوان درب تلویزیونتان استفاده کنید. عکس های یک شکل با قاب چوبی تهیه کنید و آنها را با لولا به دیوار نصب کنید و از آن به عنوان درب تلوزیون استفاده نمایید. با این کار هم در حالت باز و هم در حالت بسته تمرکز اصلی از روی تلویزیون برداشته خواهد شد.

 

 

طرح دایره ای دور تلویزیون
با استفاده از ظروف چینی یا ظروف خاص قدیمی به صورت دایره ای دورتادور تلویزیون را با این بشقاب ها پر کنید.

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما